Geleneksel Basın Bowling Turnuvası Yapıyoruz

Geleneksel Basın Bowling Turnuvası Yapıyoruz

Siz değerli meslektaşlarımızı kaynaştırmak, kurumlar arası işbirliğini geliştirmek ve stresli iş ortamından biraz olsun uzaklaşmak amacıyla her yıl geleneksel olarak yapmakta olduğumuz kurumlararası geleneksel “BASIN BOWLİNG TURNUVASI”nı bu yıl ÖZDİLEKPARK sponsorluğunda gerçekleştiriyoruz.
Meslektaşlarımızın katılım koşullarını dikkatlice okumalarını diler, turnuvada buluşmak üzere diyoruz; 
 
TURNUVAYA KATILMA KOŞULLARI VE KRİTERLER
1-)Takım başvuruları kurum antetli yazışma ile Antalya Gazeteciler Cemiyetine 20 Şubat 2015 Cuma akşamına kadar faks e-mail veya bizzat yapılacaktır.
2-)Turnuva 25 ŞUBAT 2015 Çarşamba  günü saat 19.00’ da ÖZDİLEK PARK ROCK’N Bowling salonunda yapılacaktır.
3-)Bowling turnuvasına her basın kuruluşu 5 asil 1 yedek takımla başvurabilir. Takım listesinde adı olmayanlar kesinlikle turnuvaya katılamaz
4-)İlk etapta her takım birer oyun oynadıktan sonra en yüksek puan alan ilk 8 takım yine birer oyun daha oynadıktan sonra final sıralaması yine yüksek puan sıralamasına göre yapılacak ve en yüksek puan alan ilk 3 takım final yine bir maç üzerinden 1.2.3’üncülerler belirlenecek.
5-)Turnuvaya katılan her sporcuya madalya  ve dereceye giren 1.2. ve 3. olan takımlara kupa verilir. 
6-) İlan edilen saatte salonda bulunmayan takımlar kesinlikle diskalifiye olur.
 
7-)Turnuvaya katılım ücretsizdir. Kurumlarım bildirdiği takım listesinde adı olan her katılımcıya bir içecek,  hamburger ve patates kızartması ikram edilecektir. 
Tüm Meslektaşlarımıza şimdiden iyi eğlenceler dileriz
Saygılarımızla
 
AGC YÖNETİM KURULU