DUYURU139-ANTALYALI GAZETECİLER KÜLTÜREL VE DOĞAL MİRASIYLA BULUŞUYOR 4.GEZİ ISPARTA'YA

DUYURU139-ANTALYALI GAZETECİLER KÜLTÜREL VE DOĞAL MİRASIYLA BULUŞUYOR 4.GEZİ ISPARTA'YA

 DUYURU(139 )                                20.02.2018
  Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin önderliğinde , kardeş Isparta Gazeteciler Cemiyeti evsahipliğinde; "Antalyalı Gazeteciler Kültürel ve Doğal Mirası ile Buluşuyor" adlı projemizin 4. ayağı olan ISPARTA -Davraz-Eğirdir gezimiz 03 Mart 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecektir. 
Geziye katılacak üyelerimizin en geç "1 Mart Çarşamba" akşamına kadar AGC merkezine başvuru yapması gerekmektedir.
Bu gezimizde farklı olarak üyelerimizin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz  "digital fotoğraf ve video" konusunda FUJİ FİLM'den  iki eğitmen bir workshop sunacaklardır.
AGC YÖNETİM KURULU
 
GEZİ PROGRAMI:
07.30-   Antalya'dan hareket (Muratpaşa Camisi önü)
10.30-   Isparta'ya varış
10.45-   Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesini ziyaret için İslamköy'e   hareket
13.00-   Davraz Kayak Merkezine hareket
13.30-  Davraz' da öğle yemeği (zirvede mangal sucuk-ekmek ayrıca kayak ve telesiyej gezintisi)
15.30-   Eğirdir'e hareket 
16.00-   Eğirdir'e varış ve göl kıyısında gezinti
17.30-   Antalya'ya  hareket
FUJİ FİLM Antalya Eğitim Merkezi tarafından dileyen meslektaşlarımıza  denemeleri için en son model Digital Aynasız fotoğraf makineleri dağıtılacaktır. Makine denemek isteyen arkadaşlarımızın yanında mutlaka nüfus cüzdanları ile normal SD hafıza kartı (mini değil) bulundurmaları gerekmektedir. Gezi boyunca bize eşlik edecek  Fuji Eğitmen görevlileri fotoğraf ve video konusunda merak ettiğiniz herşeyi açıklayabileceklerdir
Bilindiği gibi geziye katılan üyelerimiz her seyahat sonunda çektikleri fotoğraflardan en iyi 5'ini bir CD içinde AGC'ye teslim edecekler ve bu fotoğraflardan en iyi ilk 3'ü seçilecek ve sürpriz hediyeler verilecektir. Proje tamamlandığında dereceye giren fotoğraflar için bir sergi açılacak, ayrıca bu eserler İngilizce ve Türkçe dillerinde bastırılacak katalogda toplanacaktır.
 
 
 
**********
 
Not: Araç tahsisi katılımcı sayısına göre belirleneceğinden, katılmak isteyen  üyelerimizin isimlerini belirtilen tarihe kadar bildirmeleri gerekmektedir.
 
Gezimiz sadece  üyelerimize yönelik olup, rahat ve spor kıyafetler  giyilmesi tavsiye edilir. 
 
" Önemli: Gezimiz proğramı yoğun olduğu için mutlaka belirlenen hareket saatinde buluşma yerinde olunuz. Aracımız 07.30' da Muratpaşa Cami önünden hareket edecektir.