DUYURU 145 - GELENEKSEL BASIN BOWLİNG TURNUVASI YAPIYORUZ

DUYURU 145 - GELENEKSEL BASIN BOWLİNG TURNUVASI YAPIYORUZ

DUYURU 145 - GELENEKSEL BASIN BOWLİNG TURNUVASI YAPIYORUZ
 
Siz değerli meslektaşlarımızı kaynaştırmak, kurumlar arası işbirliğini geliştirmek ve stresli iş ortamından biraz olsun uzaklaşmak amacıyla her yıl geleneksel olarak yapmakta olduğumuz kurumlararası geleneksel “6.BASIN BOWLİNG TURNUVASI”nı gerçekleştiriyoruz.

Meslektaşlarımızın katılım koşullarını dikkatlice okumalarını diler, turnuvada buluşmak üzere diyoruz; 

TURNUVAYA KATILMA KOŞULLARI VE KRİTERLER

1-)Takım başvuruları kurum antetli yazışma ile Antalya Gazeteciler Cemiyetine 19 Ekim 2018 Cuma akşamına kadar faks e-mail veya bizzat yapılacaktır.
2-)Turnuva 22 Ekim 2018 pazartesi günü saat 19.00’ da AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ Bowling salonunda yapılacaktır.(ARAÇ:22 ekim pazartesi saat 18:30 da M.Paşa cami önünde aracımız hazır olacaktır)
3-)Bowling turnuvasına her basın kuruluşu 4 asil 1 yedek takımla başvurabilir. Takım listesinde adı olmayanlar kesinlikle turnuvaya katılamaz
4-)İlk etapta her takım birer oyun oynadıktan sonra en yüksek puan alan ilk 8 takım yine birer oyun daha oynadıktan sonra final sıralaması yine yüksek puan sıralamasına göre yapılacak ve en yüksek puan alan ilk 3 takım final yine bir maç üzerinden 1.2.3’üncülerler belirlenecek.
5-)Turnuvaya katılan her sporcuya çift kişilik sinema bileti ve dereceye giren 1.2. ve 3. olan takımlara kupa verilir. 
6-) İlan edilen saatte salonda bulunmayan takımlar kesinlikle diskalifiye olur.
7-)Turnuvaya katılım ücretsizdir. Kurumlarım bildirdiği takım listesinde adı olan her katılımcıya bir içecek ve pizza ikram edilecektir. 
Tüm Meslektaşlarımıza şimdiden iyi eğlenceler dileriz

Saygılarımızla

AGC YÖNETİM KURULU 15.10.2018