Anadolu Partisi Genel Başkanı E.Ülker Tarhan Agc'yi Ziyaret Etti

Anadolu Partisi Genel Başkanı E.Ülker Tarhan Agc'yi Ziyaret Etti

Anadolu Partisi Genel Başkanı E.Ülker Tarhan Agc'yi Ziyaret Etti

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan; önce partisini tanıttı. Tarhan ardından da; başta Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) olmak üzere, tüm meslek örgütleriyle basının, yerel medyanın sorunlarının çözümü ile ilgili işbirliği yapmak istediklerini belirtti.Ziyarette Anadolu Partisi İl Başkanı Talip Küner’de hazır bulundu.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gazetecilerin zor şartlar altında mesleğini icra ettiğini belirten Yeni; basın çalışanlarının tüm sosyal haklarının korunması ve yeniden düzenlemeler yapılması konusunda, her türlü siyasi parti, meslek örgütü ile işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

AGC Başkanı Yeni; Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan’a; yeni kurdukları partide başarılar dilerken; Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin kurulduğundan bugüne kadar , her siyasi görüşe eşit mesafede yaklaştığını, hiçbir siyasi düşüncenin de arka bahçesi olmayacaklarını, Tarafsızlık İlkesine sadık kalarak, görevlerini sürdüreceklerini söyledi.

AGC Genel Merkez binasını ve bina içindeki Basın Müzesini de gezen Tarhan; Fotoğraf Sergisinde yeralan siyah-beyaz siyasi fotoğraflar hakkında da Başkan Mevlüt Yeni’den bilgi aldı.Ziyaret Anısına Yeni; Tarhan’a AGC Flaması takdim etti.