Agc'den Gazetecilere Geleneksel Bowling Turnuvası

Agc'den Gazetecilere Geleneksel Bowling Turnuvası

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) geleneksel kurumlararası 4.Basın Bowling Turnuvası, Özdilek Park Alışveriş Merkezi Rock’n Bowl Bowling Salonu’nda gerçekleşti. Turnuvaya, haberciler yoğun ilgi gösterdi.
Bu yıl 4’cüsü düzenlenen ve AGC tarafından geleneksel hale getirilen ‘Basın Bowling Turnuvası’, Özdilek Park Alışveriş Merkezi Rock’n Bowl Bowling Salonu’nda yapıldı. Turnuvaya, Antalya’da faaliyet gösteren haber ajansı, gazete, dergi ve haber portalı çalışanları büyük ilgi gösterdi. 11 takımın yer aldığı karşılaşmalarda, kıyasıya bir mücadele sergilendi.
Turnuvada, Antalyaburada.com adlı haber portalı çalışanları birinci olurken, İhlas Haber Ajansı (İHA) ikinci olurken GazeteBir ekibi üçüncü oldu. Turnuvanın birincisi, ikincisi ve üçüncü olan takımlara kupaları AGC Başkanı Mevlüt Yeni ,Başkan Yardımcısı Ahmet İstek, Özdilek Park AVM Müdürü Fırat Evsan, müdür yardımcısı İskender Turhan, Pazarlama Yöneticisi Pınar Doğan , Kurumsal İletişim Danışmanı Bülent Uçma ve Rock&Bowl yöneticisi İsmet Abdik tarafından verildi.

Ayrıca Medstar Hastaneler Grubu’da Turnuvada dereceye giren tüm takımlara Cheuck-Up hediye etti.

Kupa töreninde konuşma yapan AGC Başkanı Mevlüt Yeni, “Gazetecilik son derece stresli bir meslektir.Meslektaşlarımı yaşadıkları stresli ortamlardan uzaklaştırmak, aralarındaki dostluk bağlarını kuvvetlendirmek için bu tür sosyal etkinliklere daha çok yer vereceğiz” dedi. Dereceye giren takım oyuncularını tek tek tebrik eden Yeni, önümüzdeki günlerde birçok sosyal etkinlik, spor müsabakaları, ayrıca büyük bir kaynaşma ve dayanışma piknik organizasyonu yapacaklarının müjdesini verdi.