Agc Genç Kardelenleriyle Bir arada

Agc Genç Kardelenleriyle Bir arada

Hayatlarının başında yol alırken yanlarında hissettikleri Antalya Gazeteciler Cemiyeti desteğiyle eğitimlerine devam eden “GENÇ KARDELENLER”’de, Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Yeni’yi makamında ziyaret etti.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından desteklenen ve eğitimlerine burslu olarak devam eden genç kardelenler, yarıyıl tatilini fırsat bilerek ailelerine kavuşmanın sevinciyle birlikte, Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Yeni ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 

GENÇ KARDELENLERLE SICAK SOHBET
Eğitimleri hakkında genel bilgiler veren genç kardelenler, Başkan Mevlüt Yeni’nin kendilerine hediye ettiği dünya klasiklerinden oluşan kitaplarla mutluluklarını dile getirdi. AGC Başkanı Mevlüt Yeni, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek gençlere bazı tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi. Ayrıca AGC olarak kitap kampanyası düzenleyeceklerini vurgulayan Başkan Yeni; bu konuda gençlerden de destek istedi.Yeni, yabancı dil konusunda gençlere her zaman dile getirdiği üzere “Türkiye’nin günümüz şartlarında artık dünya ile entegre çalıştığını hatırlatarak, gençlerin mutlaka bir yabancı lisanı kendi ana dilleri kadar bilmesi gerekir” dedi.

Genç kardelenler daha sonra AGC’den ayrılarak ÖZDİLEKPARK AVM’de kendileri için hazırlanan programa katıldılar.
 

ÖZDİLEKPARK AVM’DE STRES ATTILAR
Genç kardelenler ÖZDİLEKPARK AVM’de Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin kendileri için hazırladığı programa katıldılar.

AGC Başkanı Mevlüt Yeni, Başkan Yardımcısı İdris TAŞ ve Genç Kardelenler ile topluca yenilen yemekten sonra; “Genç Kardelenler” “Celal ile Ceren” filmini izleyerek stres attılar.