Agc “Bahara Merhaba 2.Basın Go-Kart Turnuvası” nda Gazeteciler Stres Attı

Agc “Bahara Merhaba 2.Basın Go-Kart Turnuvası” nda Gazeteciler Stres Attı


Antalya Gazeteciler Cemiyeti ve Deepo Outlet AVM tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen AGC Bahara Merhaba Basın Go-Kart Turnuvası’nda gazeteciler kıyasıya yarıştı

ANTALYA Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ve Deepo Outlet AVM tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen AGC Bahara Merhaba Basın Go-Kart Turnuvası, AVM bahçesinde yer alan go-kart pistinde gerçekleştirildi. İş stresinden gazetecileri uzaklaştırmak için düzenlenen yarışmada gazeteciler kıyasıya mücadele etti. On tur olarak gerçekleştirilen yarışmada ortalama en iyi dereceler elde edenler ödüllendirildi.

AGC GO-KART KULUBÜ KURUYOR
InCity Dergisi’nden Ahmet Yaşar’ın 1’nci olduğu yarışlarda, Cihan Haber Ajansı’ndan Özkan Mayda ikinci ve yine InCity Dergisi’nden Burak Şerif Balcı ise 3’ncülüğü elde etti. Yarışmada derece elde edenlere hediyeler verilirken tüm katılımcılara da sertifika dağıtıldı. Ayrıca yarışmada ilk 6 dereceyi yapan gazetecilerden AGC Go-Kart kulübü oluşturulacağı farklı şehirlerde düzenlenen yarışmalara da katılacakları aktarıldı.

KESKİN VİRAJLARDA YARIŞ BAŞKA
Yarışların startını veren AGC Başkanı Mevlüt Yeni, stresli bir meslek yaptıklarını, gazeteci arkadaşları da stresten bu şekilde düzenledikleri organizasyonlarla uzaklaştırmaya çalıştıklarını söyledi. Medya sektörüyle, go-kart pistindeki yarış arasında bağlantı kuran Başkan Yeni, keskin virajlarda birçok kaza meydana geldiğini ancak hemen toparlanıp gaz pedallarına yüklenen gazetecilerin, kaygan zeminli virajlarda birbirlerini geçmek için tüm hünerlerini ortaya koyduğunu açıkladı. Deepo Outlet AVM Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Emel Çakmak da gazetecileri yanlarında görmenin mutluluğunu yaşadıklarını birlikte daha birçok organizasyona ev sahipliği yapacaklarını ifade etti.