AGC'ye Kent Konseyi Ziyareti

AGC'ye Kent Konseyi Ziyareti


 
Antalya Kent Konseyi Emekliler Meclisi Başkanı Zeki Öner Özgöçer ile üyeleri ve Kepez Kent Konseyi Başkanı Bekir Bülent Özsoy ile yönetim kurulu üyeleri AGC’yi ziyaret etti.

Özgöçer:” Her ilçede yaşlı evi yapılmalı ve huzur evlerinin sayısı arttırılmalı”
Antalya Kent Konseyi Emekliler Meclis Başkanı ve Birleşik Emekliler Derneği’nin Antalya Şube Başkanı Zeki Öner Özgöçer ile yönetim kurulu üyeleri , Kepez Kent Konseyi Başkanı Bekir Bülent Özsoy ile yönetim kurulu üyeleri Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni’yi makamında ziyaret etti.

Antalya’nın emekli kenti olduğuna ancak emeklilere yönelik bir tesisin bulunmadığına değinen Özgöçer, her ilçede yaşlı evi yapılmasının gerekliliğindensözetti. Özgöçer; huzur evlerinin de çoğaltılması için çalışmalar yapılmasını öngördüklerinin altını çizdi. Emeklilerle ilgili taleplerin ve eksikliklerin giderilmesinin vurgulandığı ziyaret sonrası; Kepez Kent Konseyi Emekliler Meclisi üyeleri AGC binasını, Nürnberg Fotoğraf Sergisi’ni ve AGC Basın Müzesini gezdi.
Kepez Kent Konseyi Başkanı Bekir Bülent Özsoy’da ziyarette ortak projeler yapılması önerisinde bulundu. AGC Başkanı Yeni de, AGC’ ye ve medyaya önem verdiklerini dile getiren Özsoy’ a her zaman destek verdiklerini ve vereceklerini söyledi.Yeni, Özsoy’a ziyaretin anısına cemiyetin flamasını hediye etti.

Yeni her iki ziyarette de Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek “AGC olarak toplum için yararlı her konuda desteğe hazırız” dedi.