AGC İle Özel Jinefem Tıp Merkezi arasında Sağlık İndirimi Protokolü İmzalandı

AGC İle Özel Jinefem Tıp Merkezi arasında Sağlık İndirimi Protokolü İmzalandı

Kadın Hastalıkları Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konularında hizmet veren Özel Jinefem Tıp Merkezi doktorları tarafından  Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) üyesi kadın gazetecilere “Meme Kanserinde Erken Tanı Hayat Kurtarır” konulu seminer verildi. Ayrıca AGC ile Özel Jinefem Tıp Merkezi arasında kadın ve çocuk muayeneleri ile laboratuar tahlillerinde yüzde 35’e varan oranlarda sağlık indirimi protokolü imzalandı.
 
Özel Jinefem Tıp Merkezi ve AGC arasında cemiyete üye yaklaşık 400 gazeteciyi ve ailelerini kapsayan sağlık indirimi protokolü Özel Jinefem Tıp Merkezi Müdürü Halis Yavuz ve AGC Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Yeni arasında imzalandı. Sağlık İndirimi imza törenine AGC Başkan Yardımcısı Şennur Erdoğan ile Özel Jinefem Tıp doktorları Kevser Ceylan ve Esra Karasulu Özyalçın da katıldı.
 
Özel Jinefem Tıp Merkezi Müdürü Halis Yavuz, imza töreninde yaptığı akonuşmada, tıp merkezinin 2004 yılında faaliyetine başladığını ve her yıl teknolojik altyapısını geliştirdiğini belirterek, imzalanan sözleşme ile cemiyet üyesi gazetecilere klinik cari fiyatları ve TTB'nin fiyatları baz alınarak yüzde 35'e varan indirim oranları uygulanacağını söyledi.
 
AGC Başkanı Mevlüt Yeni de, cemiyet olarak üyelerin eğitim ve sağlık konularına büyük önem verdiklerini anlattı, sağlık hizmetlerinde kalitenin, güler yüzün ve güvenilirliğin ön planda olması gerektiğini ifade ederek, cemiyet üyelerine uygulanacak indirim için Özel Jinefem Tıp Merkezi’ne teşekkür etti.
 
Gazetecilere “Meme kanserinde erken tanı hayat kurtarır” semineri
AGC ile Özel Jinefem Tıp Merkezi arasında gerçekleştirilen sağlık indirimi sözleşmesi öncesinde ise Özel Jinefem Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Dr. Esra Karasulu Özyalçın ile Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Dr. Kevser Ceylan tarafından, “Meme kanserinde erken tanı hayat kurtarır” ve “ Kadının genital organları ve hastalıklar” konularında bir de seminer verildi. Çok sayıda AGC üyesinin katıldığı seminerde Özel Jinefem Tıp Merkezi doktorları gazetecilerin sorularını da yanıtladı.
 
Protokol Detay Metni (Tıkla İndir)