AGC Minik Kardelenleri ile Birarada

AGC Minik Kardelenleri ile Birarada


 
AGC MİNİK KARDELENLERİ İLE BİRARADA
Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından başlatılan ‘Kardelen Projesi’ kapsamında eğitimlerine destek olunan minik kardelenler, muhteşem bir gün geçirdi. AGC’yi ziyaret eden ilköğretim grubu kardelenler, Yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet etti. Çocuklar eğitimleri ve karne notları hakkında bilgiler aktararak, tatilde yapmak istedikleri aktivitelerden bahsetti.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından sağlanan destekle burslu olarak eğitimlerine devam eden 58 Kardelen arasında bulunan toplam32 ilköğretim öğrencisi çocuk, Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Yeni ve Başkan Yardımcısı İdris Taş, Mali Sayman Sibel Atasoy , Yönetim Kurulu Üyesi Emin Demir ile buluştu.

KARNE HEDİYESİ KİTAP
AGC olarak eğitimlerine katkıda bulunulan çocukları ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Başkan Mevlüt Yeni, “Çocuklarımız bizim için çok değerli. Onlar bizim geleceğimiz. Onları çok önemsiyoruz” dedi. Yeni, çocukların eğitimlerinin yanı sıra yeteneklerine yön verecek kurslarda açacaklarını veya onları yönlendireceklerini belirterek, kitap okuma alışkanlığının önemini vurgulayarak kardelenlere kitap armağan etti.

ATİL ÖNCESİ KAYNAŞTILAR
Çocuklar daha sonra DEEPO AVM’de Genel Müdür Cem livanelioğlu tarafından karşılanarak,“Efsana Beşli” filmini izleyip, Lunapark’ta eğlendikten sonra çeşitli etkinlikler yaparak tatile güzel bir giriş yaptılar.