AGC’den Meslektaşımız Üyemiz Nilüfer Balkaya’ya Anlamlı Veda…

AGC’den Meslektaşımız Üyemiz Nilüfer Balkaya’ya Anlamlı Veda…

 

Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü’nde 5 yıl görev yapan Nilüfer Balkaya’ya Antalya Gazeteciler Cemiyeti sürpriz bir veda töreni hazırladı. Sürpriz veda törenine Başkan Mevlüt Yeni ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nde Başkan Mevlüt Yeni, yıllarca Antalya basınına hizmet veren Nilüfer Balkaya’ya sürpriz bir veda töreni düzenleyerek, basına verdiği hizmetler için teşekkür etti. Pasta üzerine konulan “Yeni Yaşamınızda Mutluluklar Dileriz” yazısını gören Balkaya oldukça duygulandı. Başkan Mevlüt Yeni ise, kendisiyle birlikte çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu, aynı zamanda bir Cemiyet üyesi olan Balkaya’nın emekliye ayrılarak, Ankara’ya yerleşecek olmasının hüznünü yaşadıklarını söyledi…
 

 
Kendisine hazırlanan pastanın üzerindeki mumları üfleyen Nilüfer Balkaya, “Beni onurlandırdınız. 5 yıl burada boşuna geçmemiş. Antalya’da tüm mesai arkadaşlarıma ve Antalya basınına teşekkür ederim. Fiziksel bağ kopacak ama manevi bağ sürecek. Bir bitiş değil bu. Yeni bir başlangıç.” diye konuştu. Konuşmasının ardından Balkaya pastasını kesti. Üyesi olduğu Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nden Başkan Mevlüt Yeni ve meslektaşları tarafından uğurlandı.